Wentylacja – Rekuperacja

Montaż wentylacji Częstochowa

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji – w jej skład wchodzi między innymi montaż wentylacji.
Montujemy układy wentylacyjne zarówno w dużych budynkach, takich jak hale magazynowe, budynki przemysłowe, jak i w domkach jednorodzinnych. Nasza oferta jest niezwykle bogata – rozpoczynając od małych systemów rekuperacyjnych w domkach, aż po złożone i rozbudowane układy przemysłowe i gastronomiczne.
Co bardzo istotne, dobieramy wyłącznie urządzenia, które pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów sprzętu.

Koszty montażu wentylacji są determinowane przez wiele czynników, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych klientów. Po ustaleniu rodzaju montowanego sprzętu i potrzebnych materiałów, a także po określeniu wszystkich czynności potrzebnych do wykonania instalacji, przygotowujemy staranną wycenę dla naszego partnera. Wycena montażu wentylacji jest skomplikowaną i czasochłonną czynnością, dlatego dbamy o to, aby wykonywać ją bez zbędnej zwłoki, a jednocześnie rzetelnie i dokładnie, co pozwoli na realne oszczędności dla inwestora.

Montaż rekuperacji Częstochowa

Rekuperacja wymienia zużyte powietrze na świeże, które zostało w odpowiedni sposób przefiltrowane. Domy, które są w nią zaopatrzone mają zupełnie inny klimat. Posiadając wentylację mechaniczną możesz być pewien, że Twoje bezsenne noce dobiegną końca. Wszystko to, możesz osiągnąć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy tylko, że zapoznasz się z naszą ofertą. Pozwól nam odmienić Twoje życie.

Aby móc dokonać montażu rekuperacji, trzeba dowiedzieć się najpierw, czym jest rekuperator. Chodzi tutaj oczywiście o urządzenie, które występuje także pod inną nazwą – centralna wentylacja z odzyskiem ciepła. Urządzenie to potrzebuje zasilania elektrycznego, by mogło w pełni działać. Rekuperator umożliwia nawiewanie i wyciąganie powietrza z różnych pomieszczeń, które zostały objęte systemem wentylacyjnym. Jeżeli został właściwie zamontowany umożliwia także odzyskiwanie ciepła.

 

Zamontowanie wspomnianej centrali wentylacyjnej robi się na samym końcu, wtedy, kiedy w domu zostały zakończone wszystkie prace wykończeniowe, lecz montaż przewodów, oraz pionów najlepiej jest wykonać wcześniej na etapie budowy. Należy go oczywiście odpowiednio zabezpieczyć. Montaż taki można podzielić na trzy etapy:

 

– wykonanie instalacji wentylacji

 

– prawidłowe dopasowanie, oraz montaż przewodów
wentylacyjnych.

 

– stworzenie punktów nawiewnych i wywiewnych.

 

– dopasowanie instalacji do odpowiedniego sterownika.

 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.