Klimatyzacje

MONTAŻ KLIMATYZACJI - CZĘSTOCHOWA

Jeśli decydujesz się na montaż klimatyzacji w swoim domu, biurze czy sklepie, ważny jest wybór rzetelnego, profesjonalnego i doświadczonego dostawcy. Wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że powierzone zadanie wykonane zostanie na najwyższym poziomie. Dostarczamy, montujemy i serwisujemy klimatyzacje posiadamy doświadczenie, które wyróżnia nas spośród firm działających na terenie Częstochowy. Zachęcamy do zapoznania się z licznymi referencjami oraz przyjrzenia się naszym realizacjom.

 

Mamy na koncie zarówno realizacje wykonywane na zlecenie klientów indywidualnych, jak i małych oraz dużych firm. Wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że montaż klimatyzacji zostanie wykonany profesjonalnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Nasza firma zajmuje się nie tylko montażem urządzeń klimatyzacyjnych, ale również ich serwisowaniem, diagnostyką i naprawą. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru najodpowiedniejszego urządzenia. W naszym asortymencie znajdują się klimatyzatory firm takich jak Sinclair, Gree, Midea, Rotenso, Hyundai, Kaisai itd. Oferujemy zarówno proste urządzenia, zaopatrzone w podstawowe funkcje, jak i najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Usługi wykonujemy w samej Częstochowie i na terenie województw Śląskiego oraz Łódzkiego.