Fotowoltaika

Fotowoltaika Częstochowa

Energetyka słoneczna jest najprężniej rozwijającą się formą wykorzystywania Odnawialnych Źródeł Energii. Dzięki rozwojowi tego sektora, koszt inwestycji w prywatną elektrownie słoneczną staje się coraz niższy. Dziś instalacje fotowoltaiczne montuje się nie tylko w dużych firmach i przedsiębiorstwach ale i w sektorze prywatnym nawet w niewielkich domach jednorodzinnych.

 

Na wzrost zainteresowania korzystaniem z nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych wpływa nie tylko energooszczędność, którą umożliwia instalacja. Korzystanie z niej niesie również wiele innych pozytywnych aspektów pod kątem użytkowym. Dzięki licznym programom rządowym, umożliwiającym uzyskanie dofinansowania do inwestycji, fotowoltaika stanowi obecnie rozwiązanie dostępne dla każdego!

 

Odpowiednio dobrany system fotowoltaiczny gwarantuje bezawaryjność i wydajność. Jest to więc inwestycją nie tylko w komfort, ale również bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny!

 
 

 

Naszą misją jest kompleksowa obsługa klienta w zakresie doboru oraz montażu fotowoltaiki. To co wyróżnia naszą firmę to dbałość o najlepszej jakości produkty, wybierając moduły z listy TIER 1.
Współpracujemy z renomowanymi producentami paneli oraz komponentów fotowoltaicznych, takimi jak JA Solar, Longi, Sofar Solar, FOX Ess itd. Na nasze produkty proponujemy długoletnie gwarancje.

 

Podobną uwagę przykładamy do profesjonalnego doradztwa na każdym etapie realizacji zlecenia. Po zakończonym montażu oferujemy naszym klientom całodobowy monitoring systemu, by mieć pewność, iż działa ona w sposób prawidłowy.

 

Do każdej wykonywanej instalacji przygotowujemy projekt instalacji fotowoltaicznej, w którym uwzględniamy specyficzne nasłonecznienie dla danej lokalizacji oraz projekt instalacji elektrycznej.